W Centrum Medycznym Skałka czynnie działa także poradnia urazowo-chirurgiczna, która zajmuje się leczeniem różnych schorzeń związanych z urazami kości i stawów. 

Są to dolegliwości, które mocno utrudniają codzienne funkcjonowanie, zwiększają dyskomfort i powodują, że najprostsze czynności przynoszą ból. Z tego powodu poradnia ortopedyczna czy nawet chirurgiczna jest miejscem, które czesto odwiedzają pacjenci borykający się z takimi właśnie dolegliwościami.

 

Poradnia chirurgiczna i urazowa 

W naszym ośrodku utalentowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem zajmują się pacjentami, którzy cierpią na między innymi na:

  • - chorobę zwyrodnieniową stawów
  • - bóle kręgosłupa
  • - dolegliwości związane z kolanami czy biodrami

 

Ortopeda 

Lek. med.

Adam Chrobok

Poradnia chirurgiczna Chrobok

                                                                                                                                                                                           

Centrum Medyczne Skałka 

Centrum Skałka znajduje się w Bukownie, jednak jest to odległość 11 km od Olkusza, dlatego coraz częściej przyjeżdzają tutaj pacjenci z tego miasta, ale także z całej Małopolski. Dodatkowym atutem tego miejsca jest malownicza okolica i zielone tereny. 

 Poradnia chirurgiczna Olkusz

Centrum Medyczne "Skałka": ul. Kolejowa 28, 32-332 Bukowno

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek w godzinach 7:00-20:00.

Kontakt telefoniczny: 32 611 56 30 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.