Dermatologia z kosmetologią

Leczenie chorób skóry m.in. łojotokowe, alergiczne, bakteryjne, wirusowe, grzybicze, ocena dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry, leczenie schorzeń skóry i błon śluzowych narządów płciowych.

 

Gabinet kosmetologiczny został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących dbałość o najwyższą jakość wykonywanych usług. Można tu nie tylko zadbać o ładny, zdrowy wygląd, pozbyć się cellulitu, wymodelować ciało, ale także zanurzyć się w chwili relaksu i wyciszenia.

O precyzyjnie dobrane i wykonane zabiegi zadba zespół wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Nasza kadra systematycznie uczestniczy w sympozjach, szkoleniach, co wpływa na wysoki poziom usług oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Posługujemy się profesjonalnymi urządzeniami światowych marek między innymi LIPORADIOLOGIA VINCI.

Pracujemy na ekskluzywnych kosmetykach marki: ETRE BELLE, JANSSEN COSMETICS, CHRISTINA, XYLOGIC, ARKANA, GEHWOL.

W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę zabiegów z zakresu pielęgnacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, stóp oraz całego ciała.

 

Łącząc najnowsze osiągnięcia kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej pomożemy naszym pacjentom pokonać kompleksy, co doda im pewności siebie i poprawi samopoczucie.

 

Dermatolog

Lek. med. Magdalena Tomsia

 

Kosmetolog

mgr Paula Pęgiel

mgr Paula Pęgiel jest Absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach - kierunku kosmetologia oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, gdzie uzyskała tytuł specjalisty do spraw turystyki uzdrowiskowej i odnowy biologicznej.

Posiada bogatą wiedzę z zakresu kosmetologii, zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, a także chemii kosmetycznej oraz medycyny estetycznej. Ma doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych zabiegów kosmetologicznych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych pokazach, seminariach i szkoleniach. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

Jej szczególna pasja do zawodu przekłada się na jakość wykonywanej pracy i miłą atmosferę podczas zabiegów.